Personal administrationen IFO

Björn Petersson, IFO-chef
Tel: 0456-81 63 03, e-post bjorn.petersson@solvesborg.se

Elna Thomasson, avdelningschef Försörjning och integration (FIA)
Tel: 0456-81 63 15, e-post elna.thomasson@solvesborg.se
telefontid måndag, tisdag, torsdag, fredag 09:00-09:45

Ingrid Lindquist, avdelningschef barn och familj
Tel: 0456-81 63 44, e-post ingrid.lindquist@solvesborg.se

Martin Malmström, Ekonomisk rådgivare
Tel: 0456-81 60 64, e-post martin.malstrom@solvesborg.se

Gunilla Lavergren, Administratör
Tel: 0456-81 63 00, e-post gunilla.lavergren@solvesborg.se

Christin Sundin, Handläggare
Tel: 0456-81 63 23, e-post christin.sundin@solvesborg.se

Hanna Albin, Administratör
Tel: 0456-81 63 00, e-post hanna.albin@solvesborg.se

Sofie Mattsson, Assistent
Tel: 0456-81 63 00, e-post sofie.mattsson@solvesborg.se

Gå direkt till:

Skicka en kommentar om innehållet på sidan
Här kan du skicka in synpunkter på innehållet på den aktuella webbsidan. Din kommentar kommer inte att publiceras, utan skickas till personen som ansvarar för sidan.
* = Obligatorisk uppgift

Ange ett meddelande!

Ange en riktig e-postadress!

Filen var för stor! Välj en mindre.

Ange vad är det för veckodag idag!

Tipsa en vän
Här kan du tipsa en vän om den aktuella webbsidan.
* = Obligatorisk uppgift

Ange din väns namn!

Ange din väns e-postadress!

Ange ditt namn!

Ange din e-postadress!

Ange vad är det för veckodag idag!

Uppdaterad: 2016-09-20 Ansvarig: Hanna Albin
Sölvesborgs kommun, 294 80 SÖLVESBORG. Besök: Repslagaregatan 1. Telefon: 0456-816 000. Telefax: 0456-134 29. info@solvesborg.se
Org.nr: 21 20 00 0852. Bankgiro: 343-5625. Ansvarig utgivare: Kommunchef Lars Ericsson. kommunikation@solvesborg.se

In English

Tourist information in English »

Auf Deutsch

Vorgewählte Informationen auf Deutsch »